Choď na obsah Choď na menu
 


Zoznam povolaní na Rokforte

 

1. Profesor 

Záujemca o toto povolanie musí predložiť (už v žiadosti) tematický plán učív na celé 4 roky (1. i 2. polrok), po jeho schválení si pripraviť učebňu (na estránkach či inom serveri) vrátane Mlokov.
Povinnosťou profesora je opravovať úlohy aspoň raz týždenne a zapájať sa do diania na škole najviac ako mu to čas dovoľuje.
Do žiadosti prosím uveďte aspoň 2 kompletne vypracované učivá (podľa vzoru z našich učební), tento bod bude rozhodovať pri našej voľbe.


voľné predmety:

Demonológia

Dejiny mágie

Elixíry

Šifry
Elfština
Herbológia
Šifry
Život a zvyky muklov
Náuka o rasách
Astronómia
Aritmancia
Starobylé Runy
Egyptológia

2. Ministerstvo mágie

Minister mágie

Táto osoba je zodpovedná za chod celého Ministerstva mágie, musí byť dobrá v roleplay a mať dobré nápady pre stránku. Ako šéf musí dozerať na svojich podriadených pracovníkov, poprípade im aj určiť prácu. Taktieť musí v estrankách vytvoriť stránku Ministerstva mágie.

Vedúci oddelenia špeciálnych schopností

Záujemca si musí pripraviť vlastnú stránku, so svojou kanceláriou, rozpisom schopností a spôsobom ich získania. Jeho úlohou bude prijímať žiadosti.

Vedúci oddelenia rodiny a premien

Záujemca si musí pripraviť vlastnú stránku, so svojou kanceláriou a rozpisom premien a poplatkov za ne (premena rasy, mena, manželstvo, dieťa). Jeho úlohou bude prijímať žiadosti a vybavovať premeny.
Vedúci oddelenia animágov

Záujemca si musí pripraviť vlastnú stránku, so svojou kanceláriou a rozpisom postupu ako získať schopnosť animágie. Jeho úlohou bude prijímať žiadosti.

Vedúci oddelenia čarodejníckych hier a športov

Záujemca si musí pripraviť vlastnú stránku, so svojou kanceláriou a nástenkou, kde by každý týždeň pridával jeden kvíz a raz mesačne veľkú súťaž. Jeho úlohou bude opravovať kvízy a súťaže.

- Môžete si vymyslieť aj vlastne oddelenie

3. Šéfredaktor Denného proroka

Záujemca si musí pripraviť stránku Denného proroka, kde by každý mesiac vytváral nové číslo DP s článkami noviniek školy a pod.

4. Architekt

Záujemca musí perfektne ovládať prácu s estránkami a na základe žiadostí obyvateľov Rokfortu im vytvárať domy podľa ich želaní. Jeho úlohou je tiež vyhladávanie príslušných obrázkov k obydliam.

5. Vedúci klubu, krúžku

Záujemca predloží návrh na krúžok (v žiadosti), po schválení si vytvorí klub v estránkach a bude ho prevádzkovať.

6. Psychológ/-ička

Náplňou práce je psychologická pomoc študentom a kvalitikovaným čarodejníkom.

7. Majiteľ obchodu

Záujemca predloží návrh obchodu (v žiadosti), po schválení si ho v estrankach pripraví. Z ceny predávaného tovaru mu ako zisk pôjde 50%. Taktiež môžete odkúpiť hociktorý obchod zo Šikmej uličky a Rokvillu (napr. Ollivanderovci, Zonkov zábavný obchod) za 250 galeónov.

8. Právnik/-čka

Záujemca si musí pripraviť stránku so svojou kanceláriou. Náplňou jeho práce je zastupovanie študentov/ kvalifikovaných pri súdnych procesoch..

9. Lekár/-ka

 Náplňou práce je ošetrovanie a zdravotná starostlivosť o študentov a kvalifikovaných čarodejníkov.

10. Sestrička v nemocničnom krídle

Náplňou práce je pomoc lekárke pri ošetrovaní pacientov..

11. Veterinár/-ka

Náplňou práce je ošetrovanie a zdravotná starostlivosť o zvieracie osadenstvo hradu.

12. Knihovník / čka

Záujemca vytvorí mail a doménu na estranky.sk, kde sa budú ukladať príspevky študentov a link na poviedku potom pošle niektorému z profesorov s prístupom do hlavnej stránky školy, ktorý poviedku sprístupní. Jeden knihovník sa bude starať o poviedky, druhý o zoznamy kúzel. Podmienkou je ovládať gramatiku.

13. Správca cintorína

Záujemca musí ovládať prácu s estránkami. Jeho úlohou je vytváranie hrobov podľa príslušných žiadostí a starostlivosť o cintorín.

14. RPG postava

Viete, že by ste nemali dostatok času na vykonávanie príslušného povolania, no napriek tomu sa chcete začleniť do spoločenstva Rokfortu? Viete hrať RPG? Registrujte sa u nás ako RPG postava. Vašou "povinnosťou" bude zahrať si s nami občas RPG a zamiešať tým osudy obyvateľov hradu. K žiadosti okrem uvedených požiadaviek pripojte i krátku históriu vašej RPG postavy.

14. Hájnik

Záujemca by mal dobre ovládať RPG, dozeral by, či študenti dodržiavajú pravidlá, opravoval ich pri zlom RPG hraní. Mal by hrať RPG o upravovaní školských pozemkov a pod.

15. Barman Deravého Kotlíka

Záujemca by mal dobre ovládať RPG, obsluhoval by, hral by RPG o upratovaní baru, miešaniu drinkov a pod.

Ak ste si vybrali nejaké povolanie, napíšte mi na e-mail robert.haide.brong@gmail.com a my sa spolu dohodneme na podrobnostiach.